O nás

Vítejte v Bulls restaurant, kde se neodolatelný gastro požitek prolíná s vášní pro šipkové turnaje! Přijďte ochutnat lahodné burgery, quesadillu i klasickou českou kuchyni, zajištěné s láskou a precizností našich špičkových kuchařů. Naše přátelská posádka je tu, aby Vám poskytla prvotřídní servis a zajistila, že si u nás užijete jedinečný zážitek.

Ale to není vše! V Bulls restaurantu si můžete zahrát vzrušující turnaj v šipkách na našich sofistikovaných softových a steelových terčích. Soutěžte s přáteli a vychutnejte si skvělou zábavu plnou smíchu a soutěživého ducha.

A protože jsme stále na vzestupu, neustále rozšiřujeme naši nabídku. Od počátku jsme se specializovali na tradiční hamburgery, které jsou naší hrdostí. Avšak postupem času jsme přidali nové skvělé pochoutky do našeho jídelního lístku, aby uspokojily každé chuťové pohárky.

Ať už si u nás vychutnáte lahodné jídlo a půllitr výborného piva "na stojáka" nebo si vezmete naše skvělé jídlo s sebou ve speciálních plastových miskách, abyste si mohli pochutnat doma nebo v kanceláři - vždy budeme připraveni splnit vaše kulinařská přání.

Chcete si objednat jídlo na určitou hodinu a mít ho připravené k vyzvednutí? Stačí nám zavolat na telefonní číslo +420 606 601 639 a rádi pro vás připravíme vaše oblíbené pochoutky.

Těšíme se na vaši návštěvu a zážitky, které společně vytvoříme v Bulls restaurantu!